top of page

OPIS INWESTYCJI

Nowa inwestycja przy ul. Staszica powstaje w północno-zachodniej części miasta Końskie, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 728, w prężnie rozwijającej się części miasta i stanowi idealne miejsce do zamieszkania dla osób w każdym wieku.

1A.jpg
3
2A.jpg

Przedsięwzięcie obejmuje budowę dwóch 5-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych zawierających po 70 lokali mieszkalnych. W ofercie znajdują się funkcjonalne 2 i 3 -pokojowe mieszkania o powierzchniach od 36 m do 61 m², dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych i rodzin z dziećmi.

1

Mieszkańcom zapewniono dostęp do miejsc postojowych w garażach podziemnych i na parkingu zewnętrznym.

​Na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw. 

​Komunikacja w każdym z budynków została zapewniona przez dwie klatki schodowe wraz z windami. Mieszkania zaprojektowane są funkcjonalnie
i komfortowo, umożliwiając elastyczne wykorzystanie wnętrz. Dodatkowo mieszkania posiadają dostęp do balkonów, loggii lub ogródków.

3A.jpg
2
Image by Markus Spiske

W trosce o środowisko oraz ekonomię użytkowania budynki wyposażono w nowoczesne technologie. Zaprojektowano pompy ciepła wspomagające przygotowanie ciepłej wody użytkowej oraz własną instalację fotowoltaiczną.

bottom of page